אירועים

פסטיבל הג'אז בשרונה מרקט

  הופעות של הרכבי ג'אז, אלכוהול, ריקודים והרבה אוכל! עיריית תל-אביב  והזאפה מביאות את פסטיבל ה"מארדי גרא" מניו-אורלינס לשרונה מרקט, כחלק מפסטיבל הג'אז 2017. הכניסה חופשית!

במסגרת פסטיבל הג'אז השנתי המתקיים מזה 28 שנים בתל-אביב, השנה – לראשונה – יתארח הפסטיבל בשרונה מרקט בין התאריכים 6-7 בדצמבר, בין 18:00-22:00. הקונספט שילווה את החגיגות במרקט יהיה בהשראת קרנבל ה"מארדי גרא" המתקיים מדי שנה בניו-אורלינס, לואיזיאנה, עם תהלוכות שמחות של נגני ג'אז ופאנק אשר סוחפות אחריהן את החוגגים, אנשים מחופשים, אלכוהול מכל עבר וכמויות גדולות של אוכל.

ביומיים בהם יתקיים פסטיבל הג'אז במרקט, החל מהשעה 19:00 יתקיימו הופעות מוזיקליות בשני מוקדים: בכניסה המערבית ינגן הרכב דואו-טריו ג'אז ובכניסה המזרחית ינגן הרכב מוסיקה קצבית עם פסנתר כנף. בנוסף למופעים, תוצב במרקט עמדת DJ שירקיד את החוגגים לצלילי גא'ז ופאנק.

מופעים מרכזיים:

יום רביעי  6/12- גלעד כהנא סולן להקת הג'ירפות

במופע שלו – "חתירה אל ההווה", היוצר והזמר גלעד כהנא, מאלתר פרי-סטייל על ביטים בליווי המוזיקאי אייל תלמודי והדי ג'יי עטר מיינר. המופע לכל אורכו בודק את גבולות האלתור ומכוון להביא סיפור עם התחלה, אמצע וסוף, שכל כולו מתרחש בעצם לראשונה, גם המילים וגם המוזיקה, באותו הרגע על הבמה.

 

יום חמישי 7/12 – טאטרן, הרכב פיוז'ן-רוק אינסטרומנטלי

במהלך חמש השנים האחרונות, להקת טאטרן בוחנת מגוון עצום של צלילים על תפר הפופ האוונגרדי, ספקטרום המשתרע אל מעבר לגבולות כלי הנגינה שלהם. הופעותיהן החיות משלבות צלילים עוצרי נשימה עם אווירה מהפנטת, בשילוב עוצמה ואינטימיות עמוקה.