אירועים

SARONA GREEN MARKET

ימי חמישי ושישי הם ימי השוק ולכן גם ימי הכיף של תל אביבים רבים, שמצביעים ברגליים יחד עם עשרות אלפי מבקרים מרחבי הארץ ומגיעים לשוק האיכרים בשדרה המרכזית בשרונה מרקט כדי לערוך קניות ולמלא את הסלים ב-Sarona Green Market.

ההיצע בשוק הירוק הוא ענק - מדובר בלא פחות מ-30 דוכנים של חקלאים מהמתחם ומגדלים אורחים, שמתאספים יחדיו ומתלכדים מדי יום ו' לשוק המקורה הגדול ביותר בישראל. הפירות והירקות נמכרים ישירות מהחקלאי לצרכן במחירים תחרותיים וברמת איכות וטריות גבוהה.

מה תמצאו שם? שפע של תוצרת מקומית טרייה מכל הסוגים ומכל הצבעים: זני עגבניות שרי, סלק צבעוני, גזרים, תפוחי אדמה סגולים ואדומים, קוקוס לשתייה, נבטוטים, אננס, פיטאיה, רימוני וונדרפול, אבוקדו, אפרסמון, פירות יער, תפוחי עץ, עשרות סוגי חסות, ברוקולי סגול, בייבי בטטה, בייבי קישוא ועוד. צרכני מזון אורגני, צמחונים וטבעונים עלולים למצוא את עצמם מבולבלים ומאושרים למדי עם מגוון עצום של פירות וירקות אורגניים, בהם תירס מתוק, פירות הדר למיניהם, פפאיה אורגנית ופפאיה ירוקה ועוד מגוון רחב של גידולי עונתיים.

עושר המוצרים העצום בשוק הוא תוצאה של תמהיל הדוכנים היוצרים יחדיו חוויית קנייה בלתי נשכחת. במקום פועלים חקלאים מעסקים קיימים אשר מציעים את מרכולתם בדוכנים נוספים, וכן מגדלים אורחים ומתחלפים מרחבי הארץ, המגיעים עם השופרא דה שופרא שלהם אל השוק, בהתאם לעונות השנה. אם כל זה לא מספיק, להשלמת סל הקניות לשבת, פועל השוק לצד 90 העסקים הקיימים במתחם שרונה מרקט שמוכרים גבינות, בשרים, דגים, יינות, פסטות, ירקות, פירות, מתוקים, מאפים ועוד, והכל באיכות מעולה.

  

Sarona Green Market

בכל יום חמישי וביום שישי בין השעות 16:00-8:00. בשדרה המרכזית של המתחם.
אתם מוזמנים לבוא ולהנות ממה שבהחלט אפשר להגדיר כ"מעוז הקניות הקולינרי הישראלי"